Stomatologia dziecięca 
 

  W naszej klinice stomatologicznej staramy się, aby panowała przyjazna i rodzinna atmosfera. Proponujemy leczenie bez bólu i stresu - dlatego najmłodsi pacjenci nie boją się leczenia u nas. 
  Aby zadbać o komfort psychiki dziecka proponujemy zawsze wizytę adaptacyjną, aby zminimalizować negatywne uczucia związane z leczeniem. 

Nasi specjaliści:
 

Lek. Dent. Anna Niewęgłowska

specjalizuje się w Zakładzie Ortodoncji WUM

Warto pamiętać, że zęby mleczne szybciej się psują od zębów stałych. Dlatego tak ważna jest kontrola zębów naszej pociechy co pół roku.

  Pani Doktor ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz odbyła staż podyplomowy w szpitalu klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej. Jej główne plusy to duża dawka empatii oraz cierpliwości, jak i ogromna wiedza nabyta na wielu konferencjach naukowych oraz kursach.

Ponadto - każde badanie jamy ustnej zawiera ocenę ryzyka powstania wady zgryzu u dziecka ! 

Zapraszamy  - 22 478 51 90

  Pani Doktor ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie.

Jej główne zalety w pracy z najmłodszymi pacjentami to uśmiech, cierpliwość, jak i ogromna wiedza nabyta na wielu konferencjach naukowych oraz kursach.

 Dodatkowym atutem są jej szczególne zdolności plastyczne oraz zainteresowanie pracą w powiększeniu, dzieki temu rekonstrukcje zebów w jej wykonaniu zasługują na miano dzieła sztuki !

Zapraszamy  - 22 478 51 90

 

lek. dent Marta Górecka

Stomatologia Dziecięca

Odwiedź Nas
Zadzwoń teraz:

22 478 51 90
+48 502 230 343
 
Show More

 CLASSART Stomatologia Implanty Estetyka

Zapraszamy do nowego gabinetu przy
ul. Popularnej 1 lok. U 08, Warszawa

tel. 22 478 51 90, +48 502 230 343

 

  • Facebook Social Icon
Galeria

© 2018 by Classart Katarzyna Kozłowska